REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Serdecznie zapraszamy na Wielkopostne rekolekcje dla Odnowy w Duchu Świętym, które odbędą się w terminie: 27 luty, 28 luty, 1 marzec 2021 r. (sobota-niedziela-poniedziałek) w kościele seminaryjnym pw. Wniebowzięcia N.M.P. i św. Józefa Oblubieńca na Krakowskim Przedmieściu 52/54.
Rekolekcje poprowadzi dla nas s. Judyta Pudełko ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza. Siostra Judyta studiowała w Studium Biblicum Franciscanum w Jerozolimie, gdzie uzyskała licencjat z nauk biblijnych i archeologii. Jest wykładowcą Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Jest również zaangażowana w duszpasterstwo biblijne i popularyzowanie Lectio divina. Należy do Stowarzyszenia Biblistów Polskich.
Program rekolekcji jest następujący:
27 luty (sobota) godz. 19.15 – 21.15 „Duch prowadził Go po pustyni” /Łk 4, 1-13/
* Modlitwa do Ducha Świętego
* Nauka rekolekcyjna
* Adoracja Najświętszego Sakramentu
28 luty (niedziela) godz. 19.30 – 21.30 „Powrócił w mocy Ducha do Galilei” /Łk 4, 14-30/
* Modlitwa uwielbienia
* Nauka rekolekcyjna
* Adoracja Najświętszego Sakramentu
1 marca (poniedziałek) godz. 19.15 – 21.15 „Zostaniecie napełnieni mocą z wysoka” /Łk 24, 36-53/
* Nauka rekolekcyjna
* Eucharystia
W związku z panującymi obostrzeniami ilość osób mogących wziąć udział w rekolekcjach jest ograniczona. Wobec tego prosimy Was o zgłaszanie się mailowe na rekolekcje wielkopostne na adres: info@cfwieczernik.odnowa.org
Każda osoba, która wyśle zgłoszenie otrzyma informację zwrotną w sprawie możliwości udziału w rekolekcjach. Otrzymane potwierdzenie przyjęcia na rekolekcje jest „biletem wstępu”, dlatego należy je wydrukować i mieć z sobą podczas rekolekcji. Ze względu na panujące ograniczenia rekolekcje są przeznaczone tylko dla członków grup Odnowy naszej archidiecezji, którzy zgłoszą się mailowo.
Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie i zachęcamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych

Mogą Cię również zainteresować: