Rekolekcje Ewengalizacyjne Odnowy w kościele św. Anny

Mówi się, że największa odległość na świecie to odległość między rozumem a sercem. Rozumowo „wiemy” że Pan Bóg jest dobry, że nas kocha. Często trudniej przyjąć to całym sobą.

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) ”skracają tę odległość”. Podczas REO możesz odnowić lub nawiązać relację z Panem Bogiem i przyjąć Jego miłość do Ciebie. Rekolekcje podprowadzają do osobistej decyzji uznania Jezusa jako Pana swojego życia, i do modlitwy o nowe wylanie Ducha Świętego.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiarę lub przeciwnie – jeśli wiara stała się dla Ciebie czymś pustym i szukasz prawdziwego sensu w życiu – to te rekolekcje są dla Ciebie.

REO odbędzie się w maju i czerwcu się w kościele św. Anny (ul. Krakowskie Przedmieście 68).   Będzie to cykl 8 spotkań w kolejne niedziele, trwających po 1,5 godziny. Rekolekcje poprowadzi Marika Pik, katechetka, lider grupy modlitewnej Odnowy w Duchu Świętym „Pójdź za Mną” przy kościele Wszystkich Świętych w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy do udziału!
Pierwsze spotkanie i zapisy: w niedzielę 29 kwietnia o godzinie 17:00 w dolnym kościele (wejście przez bramę i podwórze obok kościoła).

Jeśli widzisz, że potrzebują takich rekolekcji – przekaż tą informację swoim znajomym i bliskim!
Tutaj możesz przeczytać świadectwo o rekolekcjach: Świadectwo o REO.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące REO, wyślij je na adres e-mailowy: jolantalisicka@poczta.onet.pl.

Plakat w formacie A4 do pobrania tutaj.

Mogą Cię również zainteresować: