Informacje dla uczestników spotkania formacyjnego “Obudź się Odnowo!” Magdalenka 20-22.11.2015

Program rozpoczyna się w piątek wieczorem
Recepcja działa od godz.17.00. Można uczestniczyć w Mszy św. w parafii o godz. 18.00. Kolacja o 18.45. Rozpoczęcie zajęć o 19.45. Zakończenie w niedzielę o. godz. 14.30 (po obiedzie).

 Przyjeżdżając do Domu Rekolekcyjnego przywieź ze sobą:

  • Powleczenie na pościel (wypożyczenie powleczenia z ośrodka kosztuje dodatkowo 15 zł)
  • obuwie domowe
  • notatnik i długopis

Koszt spotkania: 110 zł (pokój bez łazienki); 130 zł (pokój z łazienką) 

DOJAZD: http://cfwieczernik.odnowa.org/magdalenka-dojazd
z Warszawy: Autobusem PKS z Dworca Zachodniego w Warszawie stan. 8 w kierunku Grójca (należy wysiąść na przystanku Łazy przy ul. Łączności, przejść na drugą stronę szosy i skierować się w ul. Łączności odchodzącą w bok do Magdalenki, potem za cmentarzem w lewo)

Autobusem ZTM z pętli P+R Al.Krakowska: nr  721 lub 728  (wysiąść w Łazach jak z PKS-u), nr 707 (wysiąść w Magdalence przy Ośrodku Zdrowia, skierować się w ul. Lipową odchodzącą w bok przed przystankiem, po tej samej stronie szosy, ona doprowadzi do kościoła i Domu Rekolekcyjnego)

Samochodem osobowym: Z Warszawy przez Janki w kierunku Krakowa; w Sękocinie (światła) skręcić w lewo na Piaseczno (droga nr 721); dojechawszy do Magdalenki – skręcić na światłach w prawo w asfaltową drogę przy Ośrodku Zdrowia, stamtąd 2 km prosto.

 Z Piaseczna:  Z przystanku PKP Piaseczno 03 (ul. Dworcowa) linią autobusową L3 lub L1 do przystanku Ks. Słojewskiego – autobus zatrzymuje się przy kościele, czas jazdy 25-30 min.

Mogą Cię również zainteresować: