Adoracja z modlitwą uwolnienia i uzdrowienia

W każdy pierwszy piątek miesiąca nasza grupa modlitewna prowadzi w kościele św. Anny adoracje z modlitwą uwielbienia i uzdrowienia. W miłości Ojca i Syna i Ducha możesz odzyskać radość i godność Dziecka Bożego . Zrób sobie prezent i przyjdź do źródła Prawdziwej Miłości Najbliższa Adoracja odbędzie się  7 października 2022 r. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej

ADORACJA O ROZEZNANIE POWOŁANIA

Już w najbliższy piątek 3 grudnia 2021r. o godz 19.30 zapraszamy Cię na Adorację o rozeznanie powołania.  W programie również świadectwo oraz możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Jezus Chrystus zaprasza Cię abyś odpoczął w Jego Świętej spokojnej obecności, abyś zaufał Mu i dał się poprowadzić. Serdecznie zapraszamy. Nie może Cie zabraknąć.

Czytaj więcej

Adoracja o rozeznanie powołania

Już w najbliższy piątek 1 października 2021r. o godz 19.30 zapraszamy Cię na Adorację o rozeznanie powołania.  W programie również świadectwo oraz możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Jezus Chrystus zaprasza Cię abyś odpoczął w Jego Świętej spokojnej obecności, abyś zaufał Mu i dał się poprowadzić. Serdecznie zapraszamy. Nie może Cie zabraknąć.

Czytaj więcej